NÁPAD SE MI LÍBÍ …

Líbí se Vám myšlenka uspořádání Národní jubilejní výstavy? Výborně - to nás těší a zároveň prosíme o Váš "lajk" i přizvání Vašich přátel a okolí ;o)

Chtěl bych přiložit ruku k dílu, ať se nám věc podaří …

Stále hledáme dobrovolníky, kteří nám mohou pomoci od myšlenek a podnětů až po velké činy, jestli jste jeden z nich, prosím, napište nám: mladecesko@mladecesko.cz, ozveme se Vám obratem a společně vybereme činnost, která Vám bude nejvíce vyhovovat a nám pomůže.

Vím o finančních zdrojích, které lze využít pro naši věc …

Máte povědomí o grantech z privátní sféry, které by šlo využít na vybudování Národní jubilejní výstavy a rádi byste se o informace podělili, prosím, napište nám: mladecesko@mladecesko.cz

Chtěl bych podpořit …

Všechny předchozí realizované výstavy měly jeden společný cíl. Spojit národ pod jednu myšlenku a navzájem si pomoci. Pokud sdílíte náš názor, že je nutné akcentovat naši minulost a zaměřit se i na naši budoucnost, podpořte nás prosím jako osoba či společnost libovolnou částkou (pravidelně/jednorázově) na náš transparentní účet vedený u Fio banka, a.s. (2801284815/2010). Ochotně Vám vystavíme potvrzení o daru, který si následně můžete odečíst ze základu daně (jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo/ičo a jako konstantní 2019).

Informace o daňovém zvýhodnění dárců:

U fyzických osob je možné odečíst si dary od základu daně, pokud jejich úhrnná hodnota ve zdaňovacím období (kalendářní rok) přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze za období leden-prosinec odečíst nejvýše 15 % ze základu daně.

Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) uplatňují odpočet darů z daní přímo ve svém daňovém přiznání.

Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu bezúplatných plnění, pokud hodnota bezúplatného plnění činí alespoň 2000 Kč za kalendářní rok. V úhrnu lze nově za období leden-prosinec odečíst nejvýše 10 % z již sníženého základu daně.